Notify Message
Forums
Page 1
Search
#3265521 Oct 02, 2010 at 03:46 PM · Edited 8 years ago
Site Admin
260 Posts
Jak pewnie wiecie parę tygodni temu zauważyłem braki kart na postaci GuildKeepera który przechowywał lwią część gildiowych zasobów. Napisałem zgłoszenie do gPotato z prośbą o wyjaśnienie tej kwestii dołączając przy okazji zgłoszenie o pewnym incydencie z Sanctuary. Dziś otrzymałem odpowiedź wraz z numerem biletu. Szczerze mówiąc ręce mi opadły:

1. Podali mój INNY nick niż ze zgłoszenia oraz INNY serwer niż ten który podałem w zgłoszeniu.
2. Odesłali mnie na forum abym sprawdził ich politykę odnośnie "incydentów" obiecując "ukaranie" obu stron takich zajść - to było do przewidzenia.
3. ANI JEDNEGO słowa odnośnie brakujących kart.

Straciłem nadzieję na sensowne rozwiązanie tego problemu dlatego podjąłem pewne decyzje - ostatnie wydarzenia znacząco mi w tym pomogły.

W związku z powyższym ponieważ uważam że jestem odpowiedzialny za zasoby jakie mi powierzono - oddaję swoje własne zasoby w ramach odszkodowania. Mogę tylko przeprosić że taka sytuacja miała miejsce. Passy do konta otrzyma aktualny GM - Klocus który zdecyduje co dalej z tym fantem począć. Screeny z gry z 99% tradów które przeprowadziłem w ciągu tych 3,5 roku zajmowania się GWH są do wglądu. Zgram je i wyślę pod wskazany przez gildię adres abyście mieli możliwość zweryfikowania historii wszystkich przedmiotów.

Jedynym przedmiotem jaki nie trafi do gildii jest moja BP. Mam dług który muszę spłacić i BP pójdzie w koszta.

To by było na tyle. Zajrzę jeszcze do gry aby przekazać passy oraz pożegnać parę osób które przez ostatnie miesiące stały się dla mnie bardzo bliskie.

Dziękuję za czas który spędziliśmy razem. Mam nadzieję że pomimo ostatnich kryzysów mogę odejść z czystym sumieniem i nie będziecie źle mnie wspominać.

Żegnajcie

Andrzej
alias
PainKillerPL (IceTornado/GuildKeeperPL).
+0
#3270665 Oct 03, 2010 at 11:06 PM
Oficerowie
38 Posts
Miałem już nie wchodzić na kompa ale przeczytałem ten post i postanowiłem wejść . Jak już mówiłem byłem w Krakowie przez weekend od piątku ;) no cóż zaczęły się studia... ale nie o tym chciałbym powiedzieć ;) otóż z doświadczenia wiem, że GMsi są leniwi i puki się ich nie przyciśnie to nic nie zrobią to raz a dwa sądzę , że te rzeczy które były na guild keeperze w pewnym sensie nikomu by się nie przydały bo jak wiemy każdy oddaje do GWH to co nie jest mu na chwilę obecną potrzebne a robi to w geście dobrej woli chcąc pomóc :) główną miarą która sprawia,że gildia trzyma się razem (gildia to akurat taki przykład) to zaufanie , a co za tym idzie bez zaufania wszystko się posypie i nie jet to Twoją wina że karty zniknęły. Uważam, że nie powinieneś się decydować na taki krok , proponuję przemyśleć to na spokojnie . Nikomu się krzywda nie dzieje ,że zniknie jakaś karta, karty są teraz tanie jak barszcz a dlaczego Ty masz ponosić konsekwencje za błędy gry? , tak być nie powinno . Każda osoba z gildii zawdzięcza Ci bardzo wiele i jestem pewien ,że każdy stoi za Tobą murem !!! Nikt nie będzie w stanie ogarnąć tego w taki sposób jak Ty to robisz :) więc do zobaczyska w grze ;) teraz uciekam spać masakra po 12h wykładów dziennie xDD
+0
#3274732 Oct 04, 2010 at 08:15 PM
Oficerowie
10 Posts
Popieram w 100% Alla. Andrzej to , że coś zginęło nie jest twoją winą i nikt nie chce abyś ty swoje zasoby dawał za to co zginęło. Wracaj do gry, jesteś nam ty , a nie twoje zasoby potrzebny.
+0
#3318716 Oct 13, 2010 at 02:02 PM
Moderator
56 Posts
Przyłączam się do tego co napisali Nesstea i Asia. Nic więcej już nie trzeba dodawać.
+0
Page 1