Notify Message
Forums
#2451135 Apr 08, 2010 at 02:41 PM
Site Admin
239 Posts
"Cicho wszędzie, głucho wszędzie.... co to będzie... co to będzie..."

Zapomnieliście już o nas? Tu niektórzy jeszcze żyją :P Miłobyło by was zobaczyć odczasu do czasu, w szczególności po waszych lvlkach pnących się w górę :D Od dłuższego czasu jest pustawo na guil chacie, jak i w liście osób on line. Rozumiem, że gra się mogła znudzić itp. Że natłok codziennych obowiązków nie daje wam grać, że wiosna się zaczęła... ale miło by było wrócić do czasu, gdy się widywało 15-20 osób zalogowanych i to jeszcze taką ekipę, która mogła roznieść pół świata Rappelz mimo niewielkiego lvla :P
Sporo osób się po altach pochowało, ale tak na prawdę może jest 10-15 osób tak na prawdę aktywnych w guildi :(

Ech... i po co ja się pocę nad tym topikiem i tak pewnie mało kto go przeczyta, albo Ci którzy mieszczą się w tej 10-15 xD

No nic, Pozdro
Monia :)
+0
#2452078 Apr 08, 2010 at 06:21 PM
Site Admin
260 Posts
Przeczytano, przyjęto do wiadomości :) chociaż w mojej opinii nie łapię się na tego 1 z 15tu :) zbyt rzadko bywam od pewnego czasu. Powód znacie - zmiana godzin pracy - i tak już raczej zostanie. Poza tym praca przy kompie przez 8h daje nieźle po garach znaczy się głowie i bywa że brak ochoty na siedzenie przed kompem w domu :) Ot wady i zalety nowej pracy.
+0
#2453197 Apr 08, 2010 at 10:39 PM
Site Admin
81 Posts
oj moniu jak ja bym chcial moze chwilke znales pograc oj chcialbym

Nawet w allods ani nic inego nie grywam ostatnim czasy :(

caluski dla all i mam nadzieje ze sie jakos rozpogodzi z tym all

dlamnie naj ze all jak juz sa to w weekendy kiedy ja mam naj roboty wiec moze jedynie pomazyc :(

+0
#2455989 Apr 09, 2010 at 02:46 PM
Moderator
56 Posts
Jest siege teraz w weekend?
+0
#2456940 Apr 09, 2010 at 06:07 PM
Site Admin
260 Posts
Witaj Dawid. Nie, w ten weekend odpuściliśmy. Jakaś gildia wykręciła czas 5,05m co przy naszych mizernych stanach osobowych byłoby trudne do pobicia. Jednak to nie jest główny powód naszego wolnego. Mamy event +50% exp i drop więc ludzie się organizują i próbują złapać parę %.

Lepiej powiedz co tam u Was tzn Ciebie i Ani słychać :) bo trochę się nam kontakt urwał ;P
+0
#2472251 Apr 13, 2010 at 02:54 PM · Edited 8 years ago
Moderator
56 Posts
Hej :)

Szczerze mówiąc to u nas po staremu. Nic się nie zmianiło, mieszkam gdzie mieszkałem, pracuje gdzie pracowałem, aby tyle, że jak czas pozwala to zamiast w Rappelz, to w Allods pogrywam.

Jeżeli chodzi o nowości, to przygotowujemy się z Anią do ślubu. Termin mamy ustalony na październik. Także ostatnio weekendy wypadają nam na przygotowania.

A w ogóle to zachęcam wszystkich do spróbowania Allods.
Może jednak się skusicie, wbić chociaż 23 lvl i wyskoczyć na wspólne terytorium, gdzie jest otwarta walka pvp pomiędzy Liga a Imperium i wtedy ocenić gre. To zupełnie coś innego gdy biega sie po mapie i trzeba zważać nie tylko na moby, ale i na graczy przeciwnej frakcji.

P.S.
Lagi w porównianiu do rapka są minimalne ;)
Fajnie by było gildiowy raid na graczy imperium zrobić...marzenie póki co...

P.S.
Pain do chwili obecnej nie odczułem niemocy, dyskomfortu i bycia słabszym z racji nie korzystania z CS. Nie wiem, moze później to sie pojawi, ale póki co nie zauważyłem aby gracze z którymi sie biłem wspomagali sie potami z CS.
+0
#2535004 Apr 27, 2010 at 04:10 PM
Oficerowie
24 Posts
Hej ^^ Monika mówiłem że tutaj odpiszę :P W gildii pustki są to fakt ;) Miło byłoby zobaczyć starą ekipę hehe ;) Nie było mnie długo w BDPL temu nie wiem co się działo :) Ale tak jak większość tutaj piszę, ma życie prywatne, które jest ważniejsze od gry :) Nie grają przez nudę na pewno bo ile można wbijać ten lvl :) Jest więcej lagów teraz, i praktycznie nic nowego co trzymało by przy grze, aby wejść chociaż na chwilę :) Ja staram się codziennie wchodzić ^^ Jakoś z Łukaszem natchnienia dostaliśmy :) Chciałbym pograć trochę dłużej teraz, ale zobaczymy, liczę że gra mi się nie znudzi :) Chciałbym aby wróciły te chwile kiedy chodziliśmy razem do PP i rozmawialiśmy przez TS ^^ No teraz nie do PP a do Sanctuary, które jest nieźle zlagowane ;D A rozmawiać na TS cały czas można tylko będę musiał program ściągnąć :D Ale czy ktoś tam w ogóle bywa? :P Ok już kończę, chyba powiedziałem wszystko co chciałem :D Przepraszam za stylistykę albo coś innego ale nigdy dobry w pisaniu nie byłem :P

+0
Page 1