Notify Message
Forums
ThreadsAuthorPostsViewsLast Post
Gildiowe Wiadomości

Święta 2010

Wesołych Świąt oraz Dosiego Roku dla wszystkich znajomych i nie znajomych. Niech Wam Gwiazdka przyniesie upragnione zmiany a nowy rok okaże się lepszy od poprzedniego.AndrzejvelPainKillerPL
Small PainKillerPL 6y
PainKillerPL51885Small Nesstea 6y
Gildiowe Wiadomości

Sprawa brakujących kart w GWH - problem rozwiązano. Definitywnie.

Jak pewnie wiecie parę tygodni temu zauważyłem braki kart na postaci GuildKeepera który przechowywał lwią część gildiowych zasobów. Napisałem zgłoszenie do gPotato z prośbą o wyjaśnienie tej kwestii dołączając przy okazji zgłoszenie o pewnym incyd...
Small PainKillerPL 7y
PainKillerPL41463Small Vellela 7y
Gildiowe Wiadomości

zapisy na questy

z tego co widze sa 3 questy wymagajace wiekszej ekipy:-lucek (110+)-r6 w sanct-silexia r6nie wiem czy damy rade jednego wieczoru rozwalic wszystko, ale najwyzej beda dwa wieczory dobrej zabawy w gildiowym skladzie ^^co powiecie na piatek (20.08.20...
Member avatar small oiraM 7y
oiraM345511Member avatar small Amnestria 7y
...
Gildiowe Wiadomości

...

"Cicho wszędzie, głucho wszędzie.... co to będzie... co to będzie..."Zapomnieliście już o nas? Tu niektórzy jeszcze żyją :P Miłobyło by was zobaczyć odczasu do czasu, w szczególności po waszych lvlkach pnących się w górę :D Od dłuższego czasu jest...
Small Tazzek 7y
Tazzek71671Small Dawid123 7y
Gildiowe Wiadomości

22.02.2010 Lifting bannera na stronie gildii

Po znalezieniu chwili zrobiłem lifting bannera gildii. Zmieniono Yeti na Nagę, jak widać :)
Small PainKillerPL 7y
PainKillerPL3584Small PainKillerPL 7y
Gildiowe Wiadomości

Siege - 20 luty 2010

Nie wiem czy to kogoś jeszcze interesuje, ale mamy dzisiaj siege na LM1 o 23:00. Przeciwnicy Ci co nam go odebrali zaraz przed połączeniem serwów. Teoretycznie mamy szanse o ile frekwencja będzie taka jak ostatnio lub lepsza. Niemniej jednak po ak...
Small Tazzek 7y
Tazzek5682Small PainKillerPL 7y
Gildiowe Wiadomości

23.01.2009 Konkurs foto - Zimowa fotka ze smokiem

Słuchajcie słuchajcie.W związku z tym że zima zawitała we wszystkie zakątki gdzie żyją smoki ogłaszamy konkurs fotograficzny. Od dziś przez 2 tygodnie członkowie gildii mogą nadsyłać fotki na mój adres @ bądź zamieszczać je w tym poscie w postaci ...
Small PainKillerPL 7y
PainKillerPL121436Small PainKillerPL 7y
Gildiowe Wiadomości

Stronka

Od piatku stronka moze byc niedostepna czasem jakoze ze bede dodawane info itp na stronke by ja dalej rozbudowac pl nie panikowac Amorek chce sie troszke pobawic ze nia troszke i zrobic ja moze troszke bardziej interesujaca ale to jak cos moze puz...
Small Amore 7y
Amore1312Small Amore 7y
Gildiowe Wiadomości

Kuniec :)

No coz postanowilem zakonczyc moja przygode z rapkiem :( Nie bede sie jakos rozpisywal dlaczego bo poprostu stwierdzilem ze moje plany odnisnie gry nigdy sie nie ziszcza a gra dla samego wbijania leweli nie ma sensu. Musze kilka spraw w realu wypr...
Member avatar small -Deleted- 7y
-Deleted-3804Small PainKillerPL 7y
:)
Gildiowe Wiadomości

:)

To Święta gromadzą ludzi przy stole znanych i mniej znanych. To opłatek jednoczy Boży, pojednanie na Nowy Rok. Wszystkim szczęścia gwiazdka życzy, na choince bombki śmieją się. Melodia wszystkiego co najlepsze, kolęda śpiewa nam, otuchy ciepła na ...
Small Nesstea 7y
Nesstea1397Small Nesstea 7y
Gildiowe Wiadomości

Dosiego 2010 ( Dolacz sie do zyczen )

Nim gwiazdka zabłyśnie,nim święta przeminą,niech Wan błogosławi Panienka z Dzieciną.Niech się Wasze życiew szczęśliwości splatadziś, jutro w Nowy Roki po wszystkie lata.Mikołaja w kominie,prezentów po szyje,zielonej choinki,prezentów trzy skrzynki...
Small Amore 7y
Amore1352Small Amore 7y
xD
Gildiowe Wiadomości

xD

Ma ktoś konto na:http://rappelzcharacters.com;http://www.facebook.com; itp? :Dchętnie przyjmę do grona znajomych xD
Small Tazzek 7y
Tazzek2424Small PainKillerPL 7y
Gildiowe Wiadomości

Zastępstwo

Z powodu moich problemów sprzętowych oddaje konto dobremu koledze :) Mam nadzieję że sie dogadacie a on sam godnie mnie zastąpi może na jakiś czas :) Grał na innym servie więc co nie co już wie o grze. Ja oczywiście jestem cały czas w kontakcie z ...
Member avatar small Brunchildek 8y
Brunchildek3487Small Tazzek 7y
Gildiowe Wiadomości

witam wszysktich

witam i mam nadziejesz ze szybciutko mo pomozecie rozwinac stronke forum bede przenosci powoli i postaram sie nic ze starego forum niezapomniec wzias co jest wazne jesli ktos ma jakies wlasne posty i chce je zachowac pod jego imieniem pl skopljowa...
Small Amore 8y
Amore162263Small PainKillerPL 7y
Gildiowe Wiadomości

Przerwa serwisowa dla strony www

sry wielkie niemam jak teraz tlumaczyc musze pedzic do pracy jak wruce to poprawie na polski W Sobotę, 14go Października będzie krótkie wyłączenie serwera (dotyczy tylko strony www i forum, nie gry) planowane na 8 rano czasu EST by dać życie nowem...
Small Amore 8y
Amore1255Small Amore 8y
Gildiowe Wiadomości

Obrona Sanctuary

Niom i byla nawalanka 35 min krew sie lala >:)pety skwierczaly od magikow czarow :\niom ogulnie bylo super z jednym malym falerkiem przegralismy :( ale niema co plakac :*(fanie bylo i dalej fajnie moze byc jesli sie all przylozymy wiekszy dung ...
Small Amore 8y
Amore2377Small Vellela 8y
Gildiowe Wiadomości

Obrona II

NIom w ostatniom niedziele dung zostal dalej w naszych lapkach nikt wyjatkowo nierobil Ta tam ale kto wie jak bedzie wygladac koniec tego tygodnia wiec jak w zeszlym tydniu jenynie z mala poprawka zapraszamy all chetnych wziecia udzialu w siege je...
Small Amore 8y
Amore1266Small Amore 8y
Gildiowe Wiadomości

Obrona

Dla tych co niewiedza w Niedziele Godz 20:00 jest obrona podbitego dungu przez Allience pl kazdy kto moze pl zarezerwujcie sobie czas by sie muc stawic 32 ludu moze isc z tego co pamietam all r5 +++ sa bardzo mile widziani archerzy sini niom szkod...
Small Amore 8y
Amore1265Small Amore 8y
Gildiowe Wiadomości

Reklamy

niom jak sami zauwazyliscie nasz premium sie wlasnie skonczylo dobieglo konca itp niestety od teraz mamy tutaj reklamy chyba ze chcecie moze skladke czasem zrobic i utrzymac calos w premium choc jak narazie to nam niejest potrzebne premium nie obs...
Small Amore 8y
Amore6561Small Amore 8y
Gildiowe Wiadomości

26/IX/09 Siege

niom i bylo Siege szybsze niz zesmy sie tego all spodziewali inna guildja nas rozniosla w pare min przebiegajac kolo nas niezatrzymujac sie by sie z nami bic posz i nam cora rozniesli niesty plan byl bysmy sie all wrucili jednak realia byly inne p...
Small Amore 8y
Amore1265Small Amore 8y